Športové vložky na priamu platbu

Športové vložky poskladané z rôznych komponentov, resp. materiálov majú úpravu zodpovedajúcu potrebám používateľa pri konkrétnej športovej aktivite: bežecké vložky, vložky na turistiku, futbalové vložky, tenisové, golfové, cyklistické atď.

Individuálne zhotovené, anatomicky tvarované vložky zodpovedajú individuálnej morfológii nohy športovca, zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidla na podložke, podopierajú klenbu nohy a podstatne znižujú riziko úrazu v oblasti nohy, členka aj kolena. Sú vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú prenos nárazov na plosku nohy a tým na celý pohybový aparát. Nezahrievajú chodidlá, odvádzajú vlhkosť, vyvolávajú pocit komfortu. Vložky do prírody a na turistiku znižujú riziko tvorby otlakov, golfové podporujú stabilitu tela pri odpale, bežecké odľahčujú nohy a bránia nežiadúcemu pohybu nohy v topánke, cyklistické tlmia vibrácie z pedálov a pod.

Na pracoviskách NEOPROTU vyhotovujeme všetky typy ortopedických vložiek na mieru. Na odobratie mier používame digitálnu vizioskopiu, resp. digitálny skener – bezkontaktný spôsob zamerania bez akýkoľvek nepríjemných pocitov u pacienta.

Športové vložky na priamu platbu nie sú hradené zdravotnou poisťovňou a na ich zhotovenie nepotrebujete poukaz od lekára.