Neoprot

NEOPROT spol. s r. o. sa zameriava na individuálne zhotovovanie, úpravy a opravy ortopedickoprotetických pomôcok s využitím najnovších postupov a moderných technológií, ktoré na jednej strane eliminujú zaťažujúce procedúry pre pacientov a na druhej strane zvyšujú presnosť odobratia merných podkladov a kvalitu hotovej pomôcky.

Aj vďaka úsiliu a schopnosti nepretržite sledovať vedecko – technický pokrok v špecifickej oblasti ortopedickej protetiky, neustále sa vzdelávať a  investovať do nových technológií, sme sa stali priekopníkmi digitálneho odoberania mier na Slovensku. Úspešne sme aplikovali prvú slovenskú protézu s inteligentným bedrovým kĺbom – Helix 3D a vo všeobecnosti si dlhodobo udržiavame prvenstvo v aplikovaní a počte zhotovených inteligentných protéz (C-Leg, HYBRID, iLIMB) a ortéz  (E-mag). Najnovšie trendy v oblasti bandážnych ortopedickoprotetických pomôcok reprezentuje naša ponuka individuálneho zhotovenia dynamických lykrových ortéz.

Naši ortopedickí technici sa vzdelávajú doma aj v zahraničí, v rámci špičkových anglických, francúzskych, nemeckých a španielskych zdravotníckych zariadení, aby boli pripravení vždy nájsť vhodné ortotické či protetické riešenie pre každého pacienta v súlade s požiadavkami jeho odborného lekára aj jeho individuálnymi potrebami a životným štýlom.

Ak POTREBUJETE ortopedickoprotetickú pomôcku prvýkrát alebo opakovane,
ak CHCETE novú individuálnu pomôcku alebo len upraviť sériovú z výdajne,
ak si Vaša pomôcka VYŽADUJE opravu alebo správne nastavenie,
alebo len jednoducho HĽADÁTE radu,
s dôverou sa obráťte na ktoréhokoľvek z nášho tímu ortopedických technikov.