Upozornenie

Všetky dôležité informácie v súvislosti s aktuálnou situáciou s ochorením COVID-19 nájdete v časti Užitočné/KORONAVÍRUS.
INFORMÁCIE O PREVÁDZKE SPOLOČNOSTI NEOPROT DOSTANETE NA ČÍSLE +421 915 739 747 ALEBO NA ADRESE ACERNA@NEOPROT.SK.

 

Dôležitá organizačná zmena

Výdaj detskej ortopedickej obuvi a ortopedických vložiek pre deti a dospelých je od 18. 8. 2020 presťahovaný do nových priestorov na 1. poschodí, č. dv. A103. Informácie o výdaji hotových vložiek a detskej obuvi dostanete na čísle 0918 572 909. Úprimne dúfame, že sa vám nové priestory budú páčiť a že táto organizačná a priestorová zmena prinesie skrátenie času, ktorý ste dosiaľ trávili v čakárni.

 

Úpravy otváracích hodín

Komárno – nový kontakt: Pavol Sedlák, ortopedický technik špecialista, 0918 572 907

OBUV a VLOŽKY, Bratislava, Záhradnícka 42informácie o výdaji hotových vložiek a detskej obuvi dostanete na čísle 0918 572 909

Bratislava, Záhradnícka 42 – s účinnosťou od 7. 9. 2020 sa všetky pracoviská NEOPROT na Záhradníckej 42 vracajú k pôvodným otváracím hodinám, ktoré platili pred začiatkom korona krízy: pondelok 08:00 – 15:30, utorok 08:00 – 17:00, streda 08:00 – 18:00, štvrtok 08:00 – 17:00, piatok 08:00 – 15:30. Iné otváracie hodiny ako sme uviedli v predchádzajúcej vete, budú mať technické pracoviská OBUV, VLOŽKY, ORTÉZY TRUPU (KORZETY) a PROTÉZY. Prosíme vás, skontrolujte si pred svojou návštevou aktuálne otváracie hodiny pracoviska, ktoré sa chystáte navštíviť. Nájdete ich v našich kontaktoch.

 

Návšteva u Vás doma a dohodnutie si presného termínu návštevy nášho technického pracoviska

Chceme v tomto ťažkom období pomáhať ako sa dá a preto neprestávame hľadať cesty, ako pre Vás zabezpečiť potrebné ortopedické pomôcky profesionálnym a zároveň čo najbezpečnejším spôsobom.

Jednou z možností je návšteva technika u Vás doma, ak to povaha pomôcky umožňuje. Túto službu Vám ponúkame v Bratislave, Nitre, Leviciach, Topoľčanoch, Žiline, Humennom, Trnave a v okolí uvedených miest. Samozrejmosťou je, že naši ortopedickí technici sú na návštevy u pacientov vybavení ochrannými rúškami, plášťami a rukavicami.

Ďalšou možnosťou je dohodnúť si presný termín a čas návštevy nášho technického pracoviska a eliminovať stretnutie s inými pacientami v čakárni.

Na obidve možnosti sa môžete informovať mailom na acerna@neoprot.sk alebo telefonicky na čísle +421 915 739 747.

 

Vstup na naše pracoviská

Naše pracoviská sú dezinfikované a ortopedickí technici, ktorí sa Vám budú venovať majú ochranné pomôcky. Podmienkou pre vstup na naše pracoviská pre Vás je, aby ste mali prekryté horné dýchacie cesty (rúško, alebo primeranú náhradu) a nemali príznaky respiračného ochorenia. V čakárni a komunikačných priestoroch dodržiavajte od ostatných osôb odstup minimálne 2 m. Počet pacientov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu 1 pacient na 25 m2 podlahovej plochy.

V Bratislave na Záhradníckej 42, kde máme najväčší pohyb pacientov, sme okrem bežnej dezinfekcie priestorov posilnili ochranu aj nainštalovaním germicídnych žiaričov, aby sme našich klientov chránili všetkými dostupnými prostriedkami. Tešíme sa na Vašu návštevu.