Upozornenie

Všetky dôležité informácie v súvislosti s aktuálnou situáciou s ochorením COVID-19 nájdete v časti Užitočné/KORONAVÍRUS.
INFORMÁCIE O PREVÁDZKE SPOLOČNOSTI NEOPROT DOSTANETE NA ČÍSLE +421 915 739 747 ALEBO NA ADRESE ACERNA@NEOPROT.SK.

 

Dôležitá organizačná zmena

Pozor! Preložili sme výdaj ortopedickej obuvi (len detskej) a vložiek (pre deti aj dospelých) z 1. poschodia na prízemie – č. dv. 044. Táto zmena je dočasná, kým dokončíme nové priestory na výdaj na 1. poschodí. Veríme, že sa tak stane už v priebehu augusta a že sa vám nové priestory aj zrýchlenie príjmu a výdaja ortopedických pomôcok, ktoré od tejto zmeny očakávame, bude páčiť. Dovtedy vás prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

 

Úpravy otváracích hodín

Kysucké Nové Mesto – otváracie hodiny na pracovisku aj kontakty sa menia od 10. 8. 2020, aktuálne údaje nájdete v kontaktoch.

Dunajská Lužná – z dôvodu celozávodnej dovolenky zdravotníckeho zariadenia bude pracovisko zatvorené v utorok 18. 8. aj v utorok 25. 8. 2020.

Všetky pracoviská – 1. júla sme menili otváracie hodiny viacerých pracovísk. Prosíme vás, skontrolujte si, ako je aktuálne otvorené pracovisko, ktoré sa chystáte navštíviť v našich kontaktoch.

 

Návšteva u Vás doma a dohodnutie si presného termínu návštevy nášho technického pracoviska

Chceme v tomto ťažkom období pomáhať ako sa dá a preto neprestávame hľadať cesty, ako pre Vás zabezpečiť potrebné ortopedické pomôcky profesionálnym a zároveň čo najbezpečnejším spôsobom.

Jednou z možností je návšteva technika u Vás doma, ak to povaha pomôcky umožňuje. Túto službu Vám ponúkame v Bratislave, Nitre, Leviciach, Topoľčanoch, Žiline, Humennom, Trnave a v okolí uvedených miest. Samozrejmosťou je, že naši ortopedickí technici sú na návštevy u pacientov vybavení ochrannými rúškami, plášťami a rukavicami.

Ďalšou možnosťou je dohodnúť si presný termín a čas návštevy nášho technického pracoviska a eliminovať stretnutie s inými pacientami v čakárni.

Na obidve možnosti sa môžete informovať mailom na acerna@neoprot.sk alebo telefonicky na čísle +421 915 739 747.

 

Vstup na naše pracoviská

Naše pracoviská sú dezinfikované a ortopedickí technici, ktorí sa Vám budú venovať majú ochranné pomôcky. Podmienkou pre vstup na naše pracoviská pre Vás je, aby ste mali prekryté horné dýchacie cesty (rúško, alebo primeranú náhradu) a nemali príznaky respiračného ochorenia. V čakárni a komunikačných priestoroch dodržiavajte od ostatných osôb odstup minimálne 2 m. Počet pacientov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu 1 pacient na 25 m2 podlahovej plochy.

V Bratislave na Záhradníckej 42, kde máme najväčší pohyb pacientov, sme okrem bežnej dezinfekcie priestorov posilnili ochranu aj nainštalovaním germicídnych žiaričov, aby sme našich klientov chránili všetkými dostupnými prostriedkami. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Zmena vjazdu na parkovisko na Záhradníckej 42 v Bratislave:

Vjazd na parkovisko na Záhradníckej 42 v Bratislave bol preložený zo Záhradníckej na Kvačalovu ulicu.