Upozornenie

Úpravy otváracích hodín:

Malacky – dnes, 23. 8. 2019 sme museli kvôli chorobe zatvoriť pracovisko v Malackách

Bratislava, Líščie údolie 57 – pracovisko bude zatvorené v piatok 30. 8. 2019 (deň predtým, vo štvrtok 29. 8. 2019 je sviatok)

Dunajská Lužná – pracovisko v Dunajskej Lužnej bude zatvorené 19. 8. – 2. 9. 2019

OBUV a VLOŽKY na Záhradníckej v Bratislave – počas letných prázdnin, tzn. od 1. 7. do 31. 8. 2019 budú pracoviská v sobotu zatvorené

Sereď – pracovisko v Seredi bude od 1. júla 2019 zatvorené

Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

 

Platnosť lekárskeho poukazu:

Lekársky poukaz na individuálne zhotovenú ortopedickoprotetickú pomôcku má platnosť 3 mesiace. Pozor, táto lehota nie je určená len na to, aby pacient poukaz predložil u zhotoviteľa pomôcok, ale v rámci nej musí byť pomôcka aj zhotovená, vyskúšaná a odovzdaná pacientovi. Preto neodkladajte zbytočne návštevu technického pracoviska! Výroba ortopedickoprotetických pomôcok je časovo náročná a môže sa stať, že Váš poukaz nebudeme môcť prijať, pretože by sme vzhľadom na aktuálne výrobné kapacity a počet už predtým prijatých zákaziek nemohli garantovať dokončenie pomôcky do uplynutia doby platnosti poukazu.Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť naše technické pracovisko v krátkom čase po vydaní poukazu, odporúčame Vám, najmä ak k nám cestujete z väčšej vzdialenosti, kontaktovať nás vopred telefonicky a overiť si, či máme voľné výrobné kapacity a či je technologicky možné pomôcku zhotoviť v rámci doby platnosti poukazu.