Vabene

Vabene sa radí k najmodernejším svetovým diagnostickým technológiám v ortopédii. Táto metóda je na Slovensku zatiaľ unikátna, personál pracoviska bol vyškolený v špecializovanom centre v Nemecku.

Hovorí sa, že v jednoduchosti je genialita. Platí to aj o metóde Vabene. Metóda Vabene je je založená na jednoduchom princípe, vychádzajúcom zo skutočnosti, že príčinou bolestí chrbta, hlavy, napätosti svalov či problémov s kĺbmi býva nesprávne držanie tela. Držanie tela sa dá ovplyvňovať stimulovaním nervových ukončení na chodidlách človeka, a teda presne cieleným tlakom aj napraviť. Keď napravíme rotáciu tela, odstránime aj bolesti.

Pomocou metódy Vabene identifikujeme príčiny vášho chybného držania tela, aby bolo možné ich natrvalo a efektívne opraviť pomocou špeciálnych senzomotorických vložiek do obuvi a vhodného, kontrolovaného cvičebného programu.

Vyšetrenie metódou Vabene je vhodné pre každý vek, je bezbolestné, bez ožiarenia tela a nemá žiadne kontraindikácie. Výsledky sú k dispozícii okamžite po vyšetrení.

 

Výhody:

  • Presná diagnostika, presne zacielené ošetrenie a liečba
  • Celý priebeh vyšetrenia je jasne zobrazený pomocou digitálnej projekcie a ľahko zrozumiteľný aj pre pacienta
  • Žiadne kontraindikácie, žiadne röntgenové žiarenie, hlučnosť, ani iné škodlivé vplyvy
  • Vhodné pre deti aj dospelých
  • Krátke objednávacie termíny, bez čakania v čakárni, vyšetrenie trvá 30 – 60 minút
  • Nie je potrebné odporúčanie od všeobecného lekára, naopak, ak by si zdravotný stav pacienta vyžadoval ďalšie ortopedické vyšetrenia, zabezpečíme ich my
  • Všetko, vrátane špeciálnych terapeutických vložiek a cvičebného programu sa dá vybaviť na jednom mieste a v jeden deň

Viac informácií, ceny a objednávanie: www.ortopedickaambulancia.sk

Kontakt:

Ortopedická ambulancia Pensen
Pracovisko Vabene
2. poschodie, č. dv. A201
Tel.: +421 905 540 337
E-mail: vabene@ortamb.sk