Vianočný dar s krásnym príbehom

Medzi pacientov s diagnózou DMO (detská mozgová obrna), s ktorými sme sa stretávali už od malička, zhotovovali pre nich tie najzložitejšie ortopedické pomôcky, a na ktorých sme dnes nesmierne pyšní, čo za tie roky dokázali, patrí určite spevák Marek Plavucha.  Tu je jeho príbeh, ktorý si môžete prečítať na obale jeho vianočného CD “Marek Plavucha – Vám zo srdca“:

“Ahoj, volám sa Marek. Ťažko som prišiel na svet, vyskytlo sa veľa komplikácií, ktoré mali za následok, že som sa nevyvinul spôsobom, akým mentálny a fyzický vývoj u detí prebieha. Moje mozgové impulzy boli prerušené, som postihnutý a niekedy ťažko chápem svet. Možno by som bol navždy mentálne zaostalý a pripútaný na invalidný vozík, ale spolu s neuveriteľnou vôľou mojej mamy a mojou usilovnosťou, stále žijem – v skutočnosti niekedy dokážem chodiť o barlách, aj keď mi ako malému lekári nedávali veľké šance na prežitie. Pred pár rokmi som našiel svoje skutočné hobby, spev. Veľmi rád spievam – a môj terapeut hovorí, že je to dobré pre moje telo a i dušu. Možno nikdy nebudem Pavarotti, ale ak budete s takou láskou počúvať moje CD s akou som ho ja naspieval – budem/som veľmi šťastný!”

Marek, zo srdca Ti prajeme všetko najlepšie, nech je Tvoj život krásnou melódiou!

Na príprave Marekovho CD sa podieľali:

  • Marek Plavuch – spev
  • Kovács Péter KOVAX – hudobné podklady
  • Klör Levente – anglická, talianska korepetícia
  • Kádek Heni – učiteľka – tvorba hlasu, spevu
  • Kristina Kmety – dizajn
  • Lívia Plavuchová – produkcia

Ak chcete mať CD tohto výnimočného speváka vo svojej zbierke, môžete si ho objednať na čísle 0905 754 224. Volajte alebo pošlite SMS so svojou adresou, kam si ho prajete doručiť na dobierku. Cena: 9,90 € + 1 € poštovné.